Montaż mebli IKEA Warszawa

Montaż mebli IKEA Warszawa – Montaż mebli ikea, składanie mebli ikea, skręcanie mebli ikea to najczęściej wyszukiwane hasła i najchętniej kupowane meble do własnoręcznego montażu w polskich domach dlatego jest to nasza sztandarowa usługa. Składanie, skręcanie i montaż mebli ikea wykonujemy już prawie 7 lat. Montujemy meble do mieszkań domów, biur, firm i instytucji. Przede wszystkim składamy meble wolnostojące oraz montujemy meblościanki ponad to realizujemy montaż mebli kuchennych ikea. Obszar na jakim działamy to cała Polska, ale przede wszystkim Warszawa i okolice.

Składanie, skręcanie mebli a montaż mebli IKEA

Skręcanie mebli ikea, skręcanie korpusu komody

Jeżeli potrzebujesz tylko składanie i skręcanie mebli ikea to nasz monter będzie na pewno przygotowany do wykonania usługi. Jednak jeśli chcesz aby monter dodatkowo zamontował meble do ściany wspomnij w trakcie rozmowy telefonicznej że będziesz potrzebować takiej usługi, oczywiście nasz monter przygotuje się odpowiednio do wykonania zadania w niezbędne kołki, czy haki.

Zastanawiasz się jaka jest różnica między składaniem i skręcaniem mebli a montażem mebli wejdź na zakładkę montaż mebli lub składanie i skręcanie mebli z pewnością w artykule będą przydatne wiadomości

Składanie i Skręcanie mebli IKEA Warszawa

Meble ikea to różnorodny asortyment w którym znajduje się wiele kolekcji. Do skręcania mebli IKEA razem z meblami zamieszcza podstawowe narzędzia do skręcenia mebli. Nasza firma MontierMebli.pl wyposażona jest w profesjonalne narzędzia usprawniające składanie i skręcanie mebli. Skręciliśmy już wiele mebli IKEA ale najczęściej skręcane są szafy. Są to szafy jedno drzwiowe, dwudrzwiowe, wielodrzwiowe, przesuwne, narożne, szafy z lustrem, szafy z koszykami z szufladami, oraz drążkami.

Składanie, montaż szafy IKEA

Składanie Skręcanie szuflad białej komody ikea. Montaż mebli ikea

Przede wszystkim klienci wzywają nas do dużych wielosystemowych szaf. Zazwyczaj jest to montaż szafy PAX ale zdarzają się również proste szafy GODISHUS, SUNDVIK, czy Hemnes bywają także szafy TROGEN, dwu i trzy drzwiowe szafy KLEPPSTAD, jak również dwu i trzy drzwiowe BRIMNES. Popularne są też szafy serii SMÅGÖRA a także SONGESAND. Do prostych szaf które składamy należy seria VISTHUS tudzież BUSUNGE. W naszej ofercie znajdą Państwo też skręcanie szafy z przesuwnymi drzwiami do których oprócz szaf PAX należy szafa serii KVIKNE i TRYSIL. Nowością w sklepach IKEA są teraz szafy PLATSA z dwoma, trzema a nawet siedmioma drzwiami i trzema szufladami, szafa dwudrzwiowa RAKKESTAD oraz szafa VUKU. Składamy i skręcamy szafy otwartą SYVDE i SUNDLANDET. Ciekawą szafą która była skręcana przez naszą firmę była szafa serii NORDKISA.

Składanie, Skręcanie i Montaż regałów, witryn, kredensów, szafek i bufetów IKEA

Podstawowymi regałami, witrynami, kredensami, bufetami i szafkami są przede wszystkim meble serii BILLY, KALAX, i EKET, dodatkowo można wyróżnić LIATROP a także HEMNES i BEKANT, oraz BESTA tudzież HAVSTA oprócz wymienionych wcześniej do witryn dochodzi jeszcze seria LOMMARP oraz IDASEN.  Do Kredensów dochodzi seria MALSJO. Jeżeli chodzi o szafki to między innymi można znaleźć serię LIXHULT. Składaliśmy również bufet STOCKHOLM

Składamy, skręcamy i montujemy również ramy z drążkiem, koszami i pułkami na ubrania JONAXEL. W zakres naszych prac wchodzi też montaż szyn ściennych ALGOT z organizatorem na buty.

Składanie łóżka IKEA

Składanie i skręcanie elementów łóżka do wezgłowia

Dużą popularnością w naszych usługach cieszy się również usługa składania łóżka. Łóżko to duży mebel, aby je skręcić potrzebne jest dużo miejsca dlatego dobrym zwyczajem jest sprzątnięcie i pozbycie się wszelkich niepotrzebnych przedmiotów z sypialni. Ułatwi to szybkie złożenie i skręcenie łóżka.

Mieliśmy już przyjemność skręcać nowości IKEA czyli łóżka serii SVELGEN, NORDLI, BYGGET, PLASTA, SLAKT. Mieliśmy również przyjemność składania w różnych wersjach łóżka kontynentalnego ESPEVAR i DUNVIK lub LAUVIK. Niezmiennie od wielu lat skręcamy łóżka HEMNES, MALM, BRIMNES, oraz SONGESAND. Częstokroć do naszych obowiązków należy zmontowanie łóżek z drewnianym stelażem NEIDEN, TARVA czy KURA, SNIGLAR tudzież GIORA i BIORKSNAS oraz łóżko sztaplowane UTAKER. Ciekawym rozwiązaniem które niekiedy mamy możliwości składać to pojedyńcze łóżko serii SUNDVIK, oraz MINNEN tudzież nowość SLAKT lub BUSUNGLE z rozsuwaną ramą dla rosnącego dziecka.

Jedne z najbardziej problematycznych dla klientów łóżek do montażu oprócz zestawów meblowych okazują się meble z pojemnikami, lub schowkami na pościel. Dla nas to żaden problem. Do takich łóżek należy nie wymienione jeszcze łóżko tapicerowane serii GVARV które jest odpowiednikiem nietapicerowanego łóżka MALM.

Nie jest nam obce również składanie łóżek z metalową ramą typu LEIRVIK, SAGSTUA, czy KOPARDAL. Składaliśmy także meble wypoczynkowe w postaci leżanek serii FYRESDAL, FLEKKE i OTEREN.

Składanie i skręcanie łóżek piętrowych, antresol i zestawów kombi

Składanie i skręcanie łóżęk piętrowych, antresol i zestawów kombi to w szczególności wymagająca precyzji usługa ze względu na korzystanie z nich dzieci. W tym przypadku bezpieczeństwo jest na pierwszym planie. Wiele razy składaliśmy łóżka piętrowe SVARTA i MYDAL, VITVAL a także łóżka na antresoli serii STUVA, SVARTA, TUFFING, ale i też w wersji antresoli VITVAL. Mamy też specjalność w składaniu zestawów meblowych tak zwanych kombi w skład którego wchodzi wiele elementó na które trzeba zwrócić uwagę. W skład takiego zestawu wchodzi łóżko na antresoli, biurko i szafa lub szafki. Do takich zestawów należą róże rodzaje serii STUVA.

Składanie i skręcanie łóżeczek dziecięcych

Na okrągło składamy i skręcamy łóżeczka dziecięce, tu bezwzględnie trzeba zwrócić na bezpieczeństwo i precyzję usługi. Z tych mebli korzystają przecież najmłodsi dlatego przykładamy się do pracy w szczególnysposób pozbywając się wszelkich niepewności. Do tego rodzaju mebli należy seria łóżeczek SNIGLAR, SUNDVIK, STUVA, a także GULLIVER i GONATT. Bywała również kołyska dziecięca SOLGUL czy nowość SMAGORA.

Składanie i skręcanie kanap

Jeżeli chodzi o meble wypoczynkowe to w naszym portfolio mamy złożone i skręcone sofy proste rozkładane z funkcją spania typu NYHAMN, HAMMARN, a także GRIMHULT, LYCKSELE, tudzież GRALVIKEN, EVERTSBERG, jak i również FRIHETEN, TORSERUD, oraz  FLOTTEBO ze stolikiem, kończąc na GRONLID, VIMLE, GRUNNARP i FARLOV. Mieliśmy jeszcze gratkę skręcać LIDHULT, HOLMSUND, VILASUND, oraz sprzyjające warunki do składania sofy VALLENTUNA.

Oprócz sof prostych uśmiech losu dał nam do czynienia z sofami narożnymi np BASTUBO, HOLMSUND a także BACKABRO, VILASUND, oraz SANDBACKEN. Nie jednego dnia naszym powodem do pracy była sofa BRATHULT i GRONLID. Zrządzenie losu pozwoliło nam również do złożyć sofę serii LIDHULT, VIMLE, EVERTSBERG i VALLENTUNA. Nowością jest sofa narożna BENNEBOL którą to także dał nam los szansę składać

Składanie i skręcanie komód

Skręcone i złożone białe szuflady z komody ikea

Komoda to jeden z najbardziej powszechnych mebli dlatego składamy i skręcamy komody bardzo często. Niekiedy komodę dla bezpieczeństwa należy zamontować do ściany, szczególnie w przypadku gdy w domu są dzieci. Nowością z komód IKEA które skręcamy jest komoda PLATSA. Najczęściej składaną komodą jest MALM z szufladami w różnych wersjach oraz KOPPANG, KULLEN tudzież VIGRESTAD. Bardzo często trafiają w nasze ręce komody LENNART i HEMNES. Dużą popularnością cieszy się także seria ALEX podobna do niej HELMER oraz BRIMNES. Rzadziej są to komody serii RAST, NIKKEBY i ASKVOLL. Nie raz i nie dwa skręcaliśmy NORDLI oraz TYSSEDAL. Niezmiennie mamy do wykonania komody NORDMELA, SONGESAND jak i STUVA oraz VISTHUS. Skręcamy również ramy, kosze druciane JONAXEL. Dość często wykonując usługę skręcania mebli w biurach gdzie realizujemy składanie kontenerka ERIK i BEKANT tudzież IDASEN. Bardzo ładną i funkcjonalną komodą jaką ostatnio skręcaliśmy była komoda GALANT.

Składanie, skręcanie i montaż zestawów łazienkowych

Wielokrotnie składamy, skręcamy kolekcje łazienkowe GODMORGON, LILLALNGER, TYNGEN, SILVERAN, YDDINGEN

Składanie mebli do jadalni

Systematycznie w naszych rękach znajdują się kolekcje jadalniane typu BJURSTA, DOCKSTA, GAMLEBY, GLIVARP, INGATORP, INGO, LERHAMN, HENRIKSDAL.

Składanie, skręcanie i montaż mebli dziecięcych

Stale składamy również zestawy dzięciece STUVA.

Montaż mebli kuchennych

Regularnie współpracujemy z firmą wykonującą montaż mebli kuchennych ikea typu KNOXHULT, METOD, SUNNERSTA.

Kolekcje ogrodowe

Rozskładamy i składamy również sezonowo kolekcje ogrodowe IKEA takie jak KUNGSHOLMEN, APPLARO.

To tylko niektóre kolekcje, które mieliśmy przyjemność w niedawnym czasie zmontować.

Składanie i Skręcanie i Montaż mebli

Składanie, Skręcanie i Montaż mebli IKEA. Podsumowując mamy odpowiedni sprzęt doświadczenie oraz umiejętności, aby wykonać profesjonalny montaż. Dysponujemy elektronarzędziami typu wyrzynarka, zagłębiarka, które są niezbędne do cięcia i montażu blatu kuchennego. Jesteśmy wyposażeni również wiertarki oraz wkrętarki potrzebne do montażu do ściany. Na wyposażeniu mamy także odkurzacz, który zapewnia schludny montaż mebli kuchennych ikea.

Posiadamy szybkie terminy realizacji montażu mebli ikea, dlatego zadzwoń już teraz i zapytaj o szczegóły naszego montera.

Jeżeli interesuje Cię nasza usługa przejdź do na zakładkę składanie mebli cennik

Kolekcje IKEA

Ze względu na wiele kolekcji mebli ikea podzieliliśmy je poniżej alfabetycznie:

 • ALÄNG, ÄPPLARÖ, ARKELSTORP, ÅRSTID, ASKHOLMEN, ASKVOLL,
 • BASISK, BILLY, BJÖRKSTA, BJURSTA, BRIMNES, BUSUNGE,
 • DOKUMENT, DUKTIG, DYNAN,
 • EKEDALEN, EKET, EKTORP,
 • FÄRLÖV, FJÄLLA, FJÄLLBO, FLISAT, FUBBLA,
 • GALANT, GRÖNLID,
 • HAVSTA, HAVSTEN, HEKTAR, HEMNES, HINDÖ, HOVSTA,
 • IDÅSEN,
 • KALLAX, KIVIK, KNOXHULT, KRITTER, KUNGSFORS, KUNGSHAMN, KUNGSHOLMEN,
 • LACK, LÄCKÖ, LANDSKRONA, LÅNGFJÄLL, LANTLIV, LIATORP, LIDHULT, LILLÅNGEN, LISABO,
 • MACKAPÄR, MÅLA, MALM, MAMMUT, MASTHOLMEN, MICKE, MULA, MULIG,
 • NORDEN, NORDLI, NORRÅKER, NORSBORG, NYMÅNE,
 • ÖSTANÅ,
 • PATRULL, PINNIG, PJÄTTERYD, POÄNG, PORTIS,
 • RÅGRUND, RANARP, REGISSÖR, RÖNNSKÄR,
 • SATSUMAS, SILVERÅN, SJÄLLAND, SKÅDIS, SKUBB, SLÄKT, SNIGLAR, SÖDERHAMN, SÖDERSVIK, SOLLEFTEÅ, SOLLERÖN, SONGESAND, STUGVIK, SUNDVIK, SUNNERSTA, SVALNÄS,
 • TARVA, TJUSIG, TORNVIKEN, TROFAST, TRYSIL, TYSSEDAL,
 • VÄDDÖ, VADHOLMA, VALLENTUNA, VIDGA, VILDAPEL, VILTO, VIMLE, VITEMÖLLA, VITTSJÖ,

  FORMULARZ KONTAKTOWY

  Masz pytania? ZADZWOŃ: +48 660 248 775